Jako adwokat świadczę kompleksową pomoc prawną także na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Wielu Klientów mojej kancelarii oczekuje wsparcia pełnomocnika w postępowaniach sądowych prowadzonych także przed sądami gorzowskimi, stąd konieczność rozszerzenia obsługi również na ten rejon. Mandantom oferuję pomoc prawną w szerokim zakresie, zarówno w przypadku Klientów indywidualnych, jak i wówczas, gdy potrzebna jest prawna obsługa firm.

Kancelaria adwokacka Gorzów Wielkopolski - zakres obsługi

Kancelaria adwokacka (adwokat Paweł Peliński), działając dla Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic zapewnia pełen zakres usług prawnych związanych zarówno z reprezentowaniem Klientów biznesowych, jak i oferuje świadczenie pomocy prawnej osobom prywatnym. W obu przypadkach pomoc prawna świadczona może być zarówno w formie jednorazowej (porady prawne, przygotowanie pojedynczych pism itp.), jak i w sposób długofalowy. Adwokat, jako pełnomocnik, może reprezentować Klienta w wielu sytuacjach czy też, w przypadku usług kancelarii adwokackiej dla podmiotów gospodarczych, dbać o prawidłowe pod względem prawnym realizowanie zadań przedsiębiorstwa. W kancelarii adwokackiej udzielane jest doradztwo prawne z zakresu:

  • prawa cywilnego,
  • prawa gospodarczego,
  • prawa spadkowego,
  • prawa administracyjnego,
  • prawa nieruchomości,
  • prawa pracy.

Adwokat (Gorzów Wlkp.) zapewnia ponadto niezbędną pomoc w przypadku problemów prawnych związanych z dochodzeniem odszkodowania czy zadośćuczynienia. W razie takiej konieczności Klienci mogą liczyć także na reprezentowanie ich w przypadku spraw sądowych prowadzonych przed sądami w mieście Gorzów Wielkopolski. Tego rodzaju obsługę prawną zapewnia adwokat chociażby w przypadku prowadzenia postępowania rozwodowego - profesjonalna pomoc adwokata pozwala przejść przez tego rodzaju sprawy szybciej i bez niepotrzebnego stresu.

Adwokat Gorzów Wielkopolski - doradztwo prawne dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz adwokata w Gorzowie Wielkopolskim? Kancelaria adwokacka Pawła Pelińskiego świadczy pomoc prawną z dziedziny prawa gospodarczego. W ramach obsługi o takim charakterze udzielane są porady prawne także w zakresie prawa cywilnego, sporządzania opinii prawnych, jak i miejsce ma prowadzenie spraw przed organami administracyjnymi czy sądowymi. Obsługę prawną podmiotów gospodarczych w mieście Gorzów Wielkopolski również realizować można w trybie współpracy stałej, jak i w sposób jednorazowy. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych usług w zakresie pełnej pomocy prawnej proszę o kontakt telefoniczny lub bezpośredni z kancelarią.  

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij