Kancelaria adwokacka adwokata Pawła Pelińskiego świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej również na terenie miasta Krosno Odrzańskie. Do skorzystania z usług kancelarii zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. W Krośnie Odrzańskim funkcjonuje Sąd Rejonowy (Sąd Okręgowy znajduje się w mieście Zielona Góra). Z tego względu kancelaria prawna adwokata Pawła Pelińskiego zapewnia Klientom doradztwo oraz uczestnictwo w sprawach sądowych w obu tych miejscowościach.

Kancelaria adwokacka: adwokat Paweł Peliński - Krosno Odrzańskie

Klienci indywidualni mogą w kancelarii adwokackiej (Krosno Odrzańskie) oczekiwać porad prawnych dotyczących takich kwestii, jak:

  • ubieganie się o odszkodowanie,
  • rozwód lub separacja
  • alimenty,
  • podział spadku,
  • unieważnienie testamentu,
  • zachowek.

Doradztwo prawne (Krosno Odrzańskie) może ponadto objąć sprawy z zakresu prawa pracy. W przypadku mobbingu, niesłusznego wypowiedzenia stosunku pracy czy też podobnych problemów na linii pracodawca-pracownik, kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej stronom takiego konfliktu. Udzielanie porad prawnych, w zależności od potrzeb Klienta, może zostać zrealizowane jednorazowo lub w formie stałej współpracy, gdy konieczne jest chociażby prowadzenie spraw sądowych w jego imieniu.

Obsługa prawna przedsiębiorstw-Krosno Odrzańskie

Potrzebujesz pomocy prawnej w związku z prowadzeniem firmy? Kancelaria adwokacka (Krosno Odrzańskie) udziela niezbędnego doradztwa oraz innych form obsługi prawnej skierowanych także do osób prowadzących działalność gospodarczą w tym mieście. Usługi prawne o charakterze biznesowym świadczone są z zakresu prawa cywilnego, prawa nieruchomości czy też prawa gospodarczego. Adwokat Paweł Peliński służy pomocą prawną zarówno w przypadku stałej obsługi prawnej przedsiębiorstwa, jak i w razie konieczności udzielenia jednostkowej porady prawnej Wielu przedsiębiorców z Krosna Odrzańskiego poszukuje porad prawnych związanych z windykacją i dochodzeniem należności od dłużników i zabezpieczeniem wierzytelności. W tego rodzaju sprawach adwokat może zająć się na przykład sporządzeniem wezwań do zapłaty. W ramach tego rodzaju obsługi opracowywane są również wszelkiego rodzaju opinie prawne. Zakres usług doradczych dla przedsiębiorców obejmuje także zagadnienia prawa gospodarczego. Obsługa prawna Klientów może dotyczyć w takim wypadku doradztwa związanego z wybraniem formy prawnej przedsiębiorstwa czy też niezbędnego wsparcia w kwestii założenia spółki określonego rodzaju.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij