Kancelaria adwokacka (adwokat Paweł Peliński z Zielonej Góry) udziela porad prawnych i służy ogólnie rozumianą pomocą prawną Klientom w Międzyrzeczu. Do korzystania z usług kancelarii adwokackiej zapraszam zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oczekujących wsparcia prawnego w prowadzeniu działalności gospodarczej. W ramach usług kancelarii Klienci mogą skorzystać z jednorazowego doradztwa, jak i zdecydować się na współpracę w formie długofalowej.

Kancelaria adwokacka dla przedsiębiorcy - Międzyrzecz

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych w Międzyrzeczu może być związana z takimi kwestiami, jak:

 • wybór najodpowiedniejszej w danej sytuacji formy prawnej przedsiębiorstwa,
 • stałe doradztwo prawne w prowadzeniu działalności gospodarczej,
 • rejestracja spółek,
 • reprezentowanie przedsiębiorcy w przypadku spraw sądowych,
 • przygotowywanie wniosków różnego rodzaju,
 • sporządzanie dokumentacji w postaci umów czy kontraktów.

Usługi prawne (Międzyrzecz) dla podmiotów gospodarczych mogą ponadto obejmować doradztwo w przypadku prowadzenia negocjacji biznesowych na dowolnym szczeblu. Bez względu na to, w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej jako przedsiębiorca, porada adwokata może okazać się niezbędna. Prowadząc działalność w miejscowości Międzyrzecz możesz zdecydować się na skorzystanie z porad prawnych adwokata Pawła Pelińskiego, wpisanego na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.

Adwokat Międzyrzecz - Klienci indywidualni

Adwokat (Międzyrzecz) może udzielić Klientom indywidualnym doradztwa prawnego w sprawach cywilnych, z zakresu prawa rodzinnego czy spadkowego. Z usług adwokata warto w takim razie skorzystać w przypadku, na przykład:

 • spraw rozwodowych lub o separację,
 • spraw o wydziedziczenie czy zachowek,
 • spraw o ustalenie opieki nad dziećmi,
 • spraw o świadczenia alimentacyjne,
 • spraw z zakresu prawa lokalowego (dotyczących na przykład eksmisji lokatorów).

Kancelaria adwokacka zapewnia także pomoc prawną obejmującą sprawy dotyczące ubiegania się o odszkodowanie lub zadośćuczynienie - tego rodzaju postępowania związane są z doznaniem szkody i uszczerbku na zdrowiu na skutek wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy czy też błędu medycznego. Samodzielne dążenie do uzyskania stosownego świadczenia finansowego bywa w takich sytuacjach skomplikowane i nie zawsze efektywne. Także w przypadku spraw sądowych wsparcie prawne ze strony adwokata wydaje się jak najbardziej uzasadnione. Pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oferuję także w zakresie prawa pracy. W tym przypadku kancelaria adwokacka (Międzyrzecz) świadczy usługi prawne na rzecz jednej ze stron - to jest pracodawcy lub pracownika. W razie dodatkowych pytań dotyczących oferowanych usług prawnych zachęcam do skontaktowania się z biurem kancelarii w dogodny sposób.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij