Kancelaria adwokacka: adwokat Paweł Peliński udziela porad prawnych także na terenie miasta Sulęcin. Usługi prawne świadczone są względem Klientów biznesowych (przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą), jak i dotyczą pomocy prawnej udzielanej Klientom indywidualnym. Adwokat, w ramach usług kancelarii prawnej w miejscowości Sulęcin, może podjąć się reprezentacji Klienta przed sądami czy też wspomagać go w trakcie czynności prowadzonych przez Prokuraturę lub Policję. Zakres usług obejmuje przy tym zarówno jednorazowo udzielaną pomoc prawną, jak i stałą współpracę.

Kancelaria adwokacka: adwokat Paweł Peliński

Większość osób prowadzących własne firmy potrzebuje pomocy prawnej - stałej lub też jedynie na pewnym etapie organizacji działalności gospodarczej. W przypadku prowadzenia firmy adwokat może stanowić niezwykle istotne wsparcie merytoryczne i zajmować się wszelkimi kwestiami związanymi z prawem gospodarczym. To oznacza, że kancelaria adwokacka może prowadzić sprawy dotyczące zatrudniania czy zwalniania pracowników czy też pomagać w wyborze określonej formy prowadzenia działalności. Adwokat może ponadto uczestniczyć w procesie zakładania lub przekształcania spółki. Nie bez znaczenia może okazać się także doradztwo prawne w trakcie negocjacji handlowych. Wspierając Klientów biznesowych adwokat (Sulęcin) może zajmować się ponadto takimi kwestiami, jak sporządzanie umów, opinii prawnych oraz podobnych pism o charakterze administracyjnym czy urzędowym. W razie takiej konieczności adwokat występuje w imieniu przedsiębiorcy/firmy przed sądem.

Pomoc prawna (Sulęcin) dla Klienta indywidualnego

Z usług kancelarii adwokackiej (Sulęcin) korzystają także Klienci indywidualni, oczekujący doradztwa w zakresie prawa:

  • cywilnego,
  • rodzinnego,
  • administracyjnego,
  • pracy,
  • spadkowego.

Klienci szukający porad prawnych mogą liczyć na udzielenie doradztwa o charakterze jednorazowym. Często jednak zachodzi konieczność nawiązania dłuższych relacji na linii Klient-adwokat, przede wszystkim w przypadku wejścia na drogę sądową.

Prowadzenie spraw sądowych (Sulęcin)

Wśród oferowanych usług prawnych (Sulęcin) jedną z istotniejszych dla Klientów jest możliwość skorzystania ze wsparcia adwokata w przypadku spraw sądowych. Osoby prywatne uczestniczą najczęściej w postępowaniach związanych z rozwodem, separacją czy też zmagają się z koniecznością rozwiązania kwestii spadkowych. Skorzystanie z pomocy prawnej będzie w takiej sytuacji rozwiązaniem tak korzystnym, jak i bezpiecznym dla Mandanta. Postępowania sądowe mogą być także związane z ubieganiem się o odszkodowanie lub zadośćuczynienie - chociażby w sytuacji utraty zdrowia na skutek wypadku drogowego czy przy pracy. Bez względu na przyczynę, obsługa prawna Klientów realizowana jest przez doświadczony zespół prawników, z adwokatem Pawłem Pelińskim na czele.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij