Kancelaria Adwokacja Paweł Peliński zaprasza do współpracy Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z miejscowości Żary oraz całego województwa lubuskiego. Wieloletnie doświadczenie, duża wiedza prawnicza oraz profesjonalne podejście do każdej sprawy powoduje, że prawnik pomoże Państwu, niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii!

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński – pomoc Klientom indywidualnym i firmom

Adwokat Paweł Peliński, oferujący swoje usługi w Żarach i innych miejscowościach województwa lubuskiego, to specjalista ceniony przez osoby prywatne i przedsiębiorców. Jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a swoją kancelarię założył w 2012 roku, świadcząc usługi w bardzo szerokim zakresie.

Jego specjalnością są sprawy cywilne oraz gospodarcze, w ramach których pomaga Klientom indywidualnym uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie, a także przedsiębiorcom w dochodzeniu swoich należności czy reprezentując ich przed sądem w sprawach spornych. Oczywiście to tylko niewielki zakres tego, co jest w stanie zaoferować swoim Klientom prawnik w Żarach – dzięki rozbudowanej ofercie i doskonałej znajomości różnych dziedzin prawa, pomaga on w bardzo szerokim zakresie.

Adwokat Peliński – kompleksowe wsparcie w różnych dziedzinach prawa

Adwokat Paweł Peliński zapewnia profesjonalne doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie umów, reprezentowanie Klienta przed sądem lub w negocjacjach i wiele innych działań, które mają na celu skuteczną pomoc. Do dziedzin, w których specjalizuje się prawnik, zaliczają się:

  • dochodzenie należności, windykacja i zabezpieczanie wierzytelności,
  • odszkodowania i zadośćuczynienia przy wypadkach – zarówno komunikacyjnych i przy pracy, jak również w sytuacjach losowych,
  • sprawy rozwodowe i alimentacyjne.,
  • sprawy spadkowe, związane z podziałem spadku, wydziedziczeniem czy nieważnieniem testamentu,
  • sprawy z zakresu prawa pracy, również dotyczące przywracania na stanowisku oraz mobbingu pracownika,
  • sprawy z zakresu prawa nieruchomości, w tym dotyczące eksmisji, zasiedzenia czy ustalania stanu prawnego nieruchomości,
  • sprawy z zakresu prawa administracyjnego, w tym sporządzanie opinii prawnych czy skargi i odwołania od decyzji organów administracyjnych,
  • sprawy z zakresu prawa gospodarczego, w tym zakładanie spółek i wybór formy prawnej prowadzonej działalności, tworzenie umów, reprezentowanie Klientów przed sądem czy w negocjacjach.

Skuteczność prowadzonych działań jest możliwa nie tylko ze względu na bogate doświadczenie i dużą wiedzę adwokata Pelińskiego, ale również jego współpracę z innymi specjalistami – z zakresu prawa administracyjnego publicznego oraz dochodzenia odszkodowań. Dzięki temu możliwe jest rozwiązywanie najtrudniejszych problemów i kompleksowe wspieranie Klientów na różnych płaszczyznach.

Adwokat Peliński, czyli profesjonalizm i dyskrecja

Duże zaufanie Klientów, jakim cieszy się prawnik, wynika nie tylko z doświadczenia i wiedzy. To również efekt odpowiedniego podejścia do problemów Klientów oraz ich samych. Jest ono w pełni indywidualne, a adwokat Peliński prowadzi sprawy z pełnym zaangażowaniem, dbając o pełne doinformowanie Klienta, a także dyskrecję. W pełni indywidualna jest również wycena świadczonych usług, co jest rozwiązaniem uczciwym i korzystnym dla Klienta. Adwokat dba o to, aby ocena i propozycja dalszych działań były bardzo dokładne, ale jest w stanie działać przy tym możliwie jak najszybciej – dzięki temu macie Państwo pewność tego, że zostaniecie profesjonalnie obsłużeni również w tych najbardziej pilnych sprawach.

Jeżeli pragniecie Państwo skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii, dbającej o potrzeby Klientów, Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński jest do Waszej dyspozycji – zarówno w Żarach, jak również innych miejscowościach województwa lubuskiego, jak Sulechów czy Świebodzin.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij