Pragniemy Państwa poinformować, że chcąc zapewnić kompleksową obsługę prawną, kancelaria rozpoczęła współpracę z Radcami Prawnymi Panią Ewą Nowacką oraz Maciejem Pąchalskim. Usługi radców prawnych to pomoc w każdym przypadku, kiedy klient nie jest pewien co do interpretacji przepisów prawa, dotyczących problemu lub zagadnienia, z którym aktualnie się zmaga. Osoby z Zielonej Góry mogą zgłaszać się po porady prawne do  kancelarii radcy prawnego przy ul. Sobieskiego 11 – wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie.

Radca Prawny Zielona Góra

Radca prawny – kiedy warto skorzystać z pomocy?

Radca prawny to pierwsza osoba, do której powinniśmy się skierować, kiedy dotyka nas problem związany z dowolną dziedziną prawa. W wielu przypadkach przepisy są zawiłe lub niejasne, co powoduje trudności z oszacowaniem skali problemu oraz zaplanowaniem dalszych działań. Profesjonalne porady prawne szybko rozwieją wszelkie wątpliwości oraz pozwolą opracować najlepszą strategię w przypadku dowolnego problemu.

Usługi radcy prawnego są bardzo przydatne w życiu codziennym, w sprawach, które dotykają każdego z nas. Mogą dotyczyć wielu dziedzin, od prawa rodzinnego po prawo pracy czy prawo nieruchomości. Specjalista pomaga zarówno w trudnych sytuacjach życiowych, np. przed rozprawą rozwodową, jak i w sprawach bardziej przyziemnych, np. sprawdzając lub redagując różnego typu umowy.

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, co pozwala na świadczenie kompleksowych usług. Radca prawny w Zielonej Górze świadczy usługi m.in. z dziedziny:

prawa cywilnego, zajmując się rozwodami, sprawami o alimenty, odzyskiwaniem należności, sprawami spadkowymi, umowami odnośnie najmu lokalu, ochroną dóbr osobistych, odszkodowaniami po wypadkach i w przypadku śmierci bliskiej osoby,

prawa gospodarczego, świadcząc porady odnośnie rejestrowania spółek handlowych, ustalania formy prawnej dla działalności, negocjacji i umów handlowych i ogłaszania upadłości firmy,

prawa pracy, pomagając w sprawach związanych z mobbingiem, wypłaceniem należnego wynagrodzenia, przywróceniem na stanowisko, a także tworzeniem umów oraz regulaminów,

prawa administracyjnego, zajmując się odwołaniami od decyzji organów administracyjnych oraz wznowieniami postępowania administracyjnego,

prawa nieruchomości, świadcząc porady prawne dotyczące zwrotów nieruchomości wywłaszczonych, eksmisji, zasiedzeń oraz bezumownego zajmowania lokalu.

Radca prawny w Zielonej Górze – porady w każdej sytuacji

Radca prawny to pomoc nie tylko w przypadku poważnych problemów z prawem czy spraw sądowych. Specjalista może doradzić także przy codziennych kwestiach, z którymi można spotkać się w każdej chwili, np. przypadkowo zakupując uszkodzony towar. Dzięki profesjonalnym poradom prawnym można skutecznie zawalczyć o swoje prawa i rozwiązać każdy problem, który do tej pory budził wątpliwości poprzez nieznajomość przepisów.

Warto skorzystać z usług doświadczonej kancelarii, kiedy pomoc prawna okazuje się niezbędna – radca prawny w Zielonej Górze indywidualnie podejdzie do każdej sprawy, by jak najlepiej zapoznać się z sytuacją i zaproponować klientowi najbardziej korzystne dla niego rozwiązanie problemu. Kancelaria radcy prawnego zaprasza wszystkich, którzy mają problemy i wątpliwości dotyczące np. prawa rodzinnego, podziału majątku lub innych. Kancelaria prawna podejmie się każdego wyzwania.