Adwokat Paweł Peliński

Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2006r. jestem zaangażowany w świadczenie usług prawnych na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W 2007 roku zostałem członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.

W 2012 r. założyłem Kancelarię Adwokacką Paweł Peliński z siedzibą w Zielonej Górze (ul. Sobieskiego 11), która swoim zasięgiem działania obejmuje nie tylko Zieloną Górę ale całe województwo lubuskie.

Jako prawnik specjalizuję się zarówno w prowadzeniu spraw cywilnych (sprawy o zapłatę, odszkodowania, dochodzenie roszczeń), jak i gospodarczych (zakładanie spółek, obsługa prawna spółek, windykacja). Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących dochodzenia niezapłaconych należności oraz odszkodowań.

W swojej pracy szczególny nacisk kładę na zapewnienie klientowi pełnej informacji prawnej, terminowość oraz dyskrecję. Moją pracę cechuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz umiejętność dostosowania się do konkretnej sytuacji prawnej.Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński podejmuje się również prowadzenia spraw o charakterze „Pro Publico Bono”.

Serdecznie zapraszam do kontaktu osobistego w siedzibie mojej kancelarii, telefonicznego: 691 506 226 lub mailowego [email protected] czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Godziny pracy kancelarii są elastyczne. Możliwe jest spotkanie również w godzinach późniejszych, po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu spotkania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij