Podstawową usługą Kancelarii Adwokackiej z Zielonej Góry są porady prawne, skierowane do wszystkich osób, które potrzebują pomocy i doradztwa w sprawach dotyczących różnych dziedzin prawa. Pomoc prawna może bardzo szybko rozwiązać wiele problemów. Radca prawny przygotowuje również projekty pism procesowych oraz umów różnego typu. Dzięki temu, każdy klient potrzebujący profesjonalnej pomocy prawnej, może być pewien, że właśnie taką pomoc otrzyma!  Usługi prawne prezentowane przez naszą kancelarię są kompleksowe i rzetelnie wykonywane.

Porady prawne Zielona Góra:

 • prawo cywilne,
 • prawo  gospodarcze,
 • prawo  administracyjne,
 • prawo  pracy,
 • prawo nieruchomości.

Porady prawne dotyczą w szczególności takich dziedzin, jak:

 • odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadkach, utracie zdrowia w wyniku przestępstwa czy zniszczeniu lub kradzieży mienia,
 • rozwody – pozwy o rozwód, sprawy o alimenty, separacje i unieważnienia małżeństwa, podział majątku, zniesienie wspólnoty małżeńskiej, prawa rodzicielskie i opieka nad małoletnimi dziećmi, zasady korzystania ze wspólnej nieruchomości po rozwodzie,
 • spadki – porady dotyczące testamentów i ich unieważnienia, podziału spadku, potwierdzenia lub odrzucenia spadku, zachowku, wydziedziczenia i pozostałych problemów,
 • a także dochodzenia niezapłaconych należności w stosunku do osób fizycznych lub przedsiębiorców.

Klienci indywidualni mogą zasięgnąć porady również odnośnie praw lokalowych, związanych z wynajmem nieruchomości i eksmisjami, ochrony dóbr osobistych czy zniesienia współwłasności. Otrzymają również pomoc dotyczącą realizacji kupna lub sprzedaży nieruchomości, badania stanu prawnego nieruchomości czy negocjowania umów zawieranych z deweloperami lub bankami finansującymi nieruchomość. Mogą także zwrócić się o pomoc w przypadku składania skarg lub odwołań od decyzji administracyjnych i podatkowych lub o poradę odnośnie prawa podatkowego. Kancelaria służy również poradami w przypadku spraw o mobbing, niesłuszne zwolnienie z pracy i przywrócenie na stanowisko czy należne wynagrodzenie za pracę.

Przedsiębiorcy mogą liczyć na porady odnośnie zakładania i rejestracji spółek czy wyboru formy prawnej zakładanej działalności, a także na pomoc przy negocjacjach handlowych oraz we wszelkich sporach sądowych. Otrzymają wsparcie również w przypadku tworzenia dokumentów z zakresu prawa pracy, takich jak regulaminy, zarządzenia, umowy lub kontrakty, a także w sprawie zbiorowego prawa pracy czy zwolnień pracowników.

Doświadczony Radca Prawny Zielona Góra

Klienci mogą liczyć na pomoc doświadczonego radcy prawnego, który do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, by poznać ją możliwie jak najlepiej. Wnikliwa analiza, obejmująca zapoznanie się z dokumentami dotyczących sprawy, umożliwia udzielenie porady prawnej przy każdym problemie i zaplanowanie dalszych działań, jakie powinien podjąć klient. Radca prawny może także przygotować projekty potrzebnych pism procesowych oraz umów wszelkiego rodzaju.

Aby pomoc prawna była odpowiednia, a więc aby adwokat mógł jak najlepiej pomóc swojemu klientowi, musi mieć czas na zapoznanie się ze sprawą. W celu uzyskania porady prawnej, należy umówić się na spotkanie z radcą prawnym w kancelarii – doradztwo jest możliwe wyłącznie po zgłębieniu dokumentów związanych ze sprawą i omówieniu jej okoliczności, by zapewnić klientowi profesjonalną pomoc, odpowiadającą jego potrzebom. Klienci mogą także liczyć na pełną dyskrecję.

Ceny porad prawnych są ustalane indywidualnie i są zależne od rodzaju sprawy, a także dotyczących jej okoliczności. W celu wyceny można skontaktować się bezpośrednio z kancelarią.

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński znajduje się w Zielonej Górze, przy ul. Sobieskiego 11, jednak obszar jej działań to całe województwo lubuskie. Radca prawny świadczy usługi od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 19:00, jednak można umówić się również indywidualnie w innym terminie.

Jeśli chcesz skorzystać z usług doświadczonego radcy prawnego, możesz:

 • zjawić się osobiście w siedzibie kancelarii w Zielonej Górze,
 • skontaktować się telefonicznie pod numerem 691 506 226,
 • wysłać wiadomość na adres e-mail: [email protected].

Porady prawne w Zielonej Górze – pomoc doświadczonych radców prawnych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij