W życiu każdego człowieka może dojść do sytuacji, w której będzie potrzebował on pomocy kogoś z zewnątrz – nie tylko adwokata, ale też na przykład prywatnego detektywa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Kancelaria Adwokacka Pawła Pelińskiego zapewnia współpracę z prywatnym biurem detektywistycznym.

Osoby zainteresowane obsługą o takim charakterze zachęcamy do skontaktowania się z Kancelarią w celu omówienia warunków oferty.

 

Kiedy warto skorzystać z usług detektywa?

Prywatny detektyw świadczy usługi w bardzo szerokim zakresie. Pomaga Klientom zarówno w sprawach prywatnych, jak i biznesowych, dostosowując swoje działania ściśle do potrzeb wskazanych przez Mocodawcę.

W każdej sytuacji, gdy nie jest możliwe (lub jest zanadto utrudnione) samodzielne zdobycie określonych informacji oraz materiałów dowodowych niezbędnych do prawidłowego przedstawienia chociażby własnego stanowiska w sporze sądowym, warto podjąć współpracę z prywatnym detektywem.

Usługi detektywistyczne świadczone przez współdziałającą z Kancelarią firmę stoją zawsze na najwyższym poziomie i są realizowane w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Zakres pracy detektywa zostaje w każdym przypadku ustalony indywidualnie z Klientem tak, by efekty podjętych działań odpowiadały zapotrzebowaniu dowodowemu w danej sytuacji.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij